Описание
Характеристики
Информация для заказа
Врізна кухонна мийка Franke Urban UBG 611-100 XL з фраграніта з однією чашею і крилом.
Коландер Franke 112.0512.280 з сірого пластика - це аксесуар для кухонних мийок, який господиня може використовувати для різних потреб, а саме:
• промивати ягоди, фрукти, овочі, макаронні вироби
• розморожувати всілякі продукти
• використовувати як ємність для відходів
• складати вимитий посуд і столові прибори
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Материал мойки | Гранит |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 220 мм |
| Ширина мойки | 1000 мм |
| Длина мойки | 500 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 600 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Ширина чаши мойки | 490 мм |
| Длина чаши мойки | 425 мм |
| Комплектация | |
| Коландер | Да |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Миндаль |
| Тип встановлення мийки | Врезная |
- Цена: 1 ₴





