Описание
Характеристики
Информация для заказа
Врзіна Кухонна мийка Franke Maris MRG 611 Білий, з однією чашею та сушкою, шириною 780 мм.
Гранітна мийка Franke MRG 611 - сучасна мийка для сучасної кухні з прямими строгими лініями. Глибока чаша й крило. Найкраще співвідношення якості, дизайну та зручності. Красива миска з нержавіючої сталі підкреслює прямолінійний дизайн і гармонійно поєднується із змішувачем. Скляна обробна дошка на невеликих ніжках може ковзати по всій поверхні мийки, дозволяючи різати продукти прямо над чашею або на крилі мийки. Корзинка дозволить мити і сушити посуд прямо в чаші.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Материал мойки | Гранит |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 200 мм |
| Ширина мойки | 780 мм |
| Длина мойки | 500 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 450 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Ширина чаши мойки | 350 мм |
| Длина чаши мойки | 425 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип встановлення мийки | Врезная |
- Цена: 1 ₴




