Описание
Характеристики
Информация для заказа
Franke ROG 610-41, серія Ronda - гранітна мийка з антибактеріальним захистом Sanitized ®. Краще співвідношення якості та ціни. Одна чаша-нічого зайвого. Підійде абсолютно для будь-якої кухні, сучасної або класичною. Вмістима чаша Ø 40 см і глибиною 20 см здатна вмістити будь-який посуд. Мийку можна доповнити обробною пластикової дошкою.
Є можливість інсталювати дозатор для рідкого миючого засобу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Страна производитель | Словакия |
| Материал мойки | Гранит |
| Форма мойки | Круглая |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина шкафа (для мойки) | 450 мм |
| Диаметр мойки | 510 мм |
| Диаметр чаши мойки | 400 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип встановлення мийки | Врезная |
- Цена: 1 ₴




