Серія мийок і чаш Kubus з фраграніта для монтажу під стільницю
- Можливість комбінування чаш для індивідуального планування кухні
- З'єднання мінімалістського дизайну і легкого догляду
- Великі глибокі чаші з маленьким радіусом заокруглення 25 мм втілюють сучасний стиль і зручні для будь-яких робіт
- Естетичний прихований перелив з логотипом Franke приносить додатковий оптичний акцент
- Ексклюзивні стильні аксесуари підвищують функціональність мийок
- Монтаж мийки під стільницю надає особливий стиль кухні і полегшує догляд за робочою поверхнею
- Активна антибактеріальний захист Sanitized® допомагає утримувати поверхню мийки в чистоті і підтримує гігієну
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Материал мойки | Гранит |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип установки мойки | Під стільницю |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 200 мм |
| Ширина мойки | 802 мм |
| Длина мойки | 460 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 900 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Ширина чаши мойки | 742 мм |
| Длина чаши мойки | 410 мм |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Песочный |
- Цена: 1 ₴




