СТИЛЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ
Доповніть індивідуальний інтер'єр вашої кухні брендовою мийкою FRANKE Kubus KBG 110-50.
Вигідно об'єднуючи лаконічний дизайн і абсолютну зручність догляду, вона підкреслить стиль будь-якого сучасного простору і збереже свій чудовий вигляд протягом усього терміну експлуатації. Припускаючи монтаж під стільницю, модель може комбінуватися з іншими чашами, спрощуючи планування вашої кухні. Доповнює преміальний дизайн мийки прихований перелив з логотипом Franke і вентиль-ексцентрик 3½ ". Чаша мийки виконана з ультраміцного фраграніту, який відрізняється високою стійкістю до механічних пошкоджень і дії високих температур. Виняткову гігієнічність в експлуатації FRANKE Kubus KBG 110-50 забезпечить активний антибактеріальний захист Sanitized®. З розмірами 540 х 440 х 200 мм мийка передбачає вбудовування в кухонний гарнітур шириною 60 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Материал мойки | Гранит |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип установки мойки | Під стільницю |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 200 мм |
| Ширина мойки | 540 мм |
| Длина мойки | 440 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 600 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Ширина чаши мойки | 500 мм |
| Длина чаши мойки | 400 мм |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Песочный |
- Цена: 41 ₴




