Franke Kubus для монтажу під стільницею прекрасно поєднується з гранітом або мармуром і підкреслює виразність високоякісної робочої поверхні. Чудові властивості матеріалу, виконаного в найпопулярніших кольорах, дозволять надати унікальний відтінок на сучасній кухні.
Franke Kubus KBG 110-34 - кухонна мийка для монтажу під стільницею. Чаша шириною 34 см і глибиною 20 см. Над чашею можна встановити миску для сушки з нержавіючої сталі. Також на стільниці є можливість розкатати мобільну сушилку Franke Roll-up, на якій безпечно розміститься розпечена сковорідка або каструля. Після використання сушарка не займе багато місця, оскільки її легко скачати в невеликий рулон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Материал мойки | Гранит |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип установки мойки | Під стільницю |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 200 мм |
| Ширина мойки | 367 мм |
| Длина мойки | 460 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 450 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Ширина чаши мойки | 340 мм |
| Длина чаши мойки | 400 мм |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
- Цена: 1 ₴




