Описание
Характеристики
Информация для заказа
Врізна кухонна мийка Franke Smart SRX 651 (101.0368.322) полірована з нержавіючої сталі з двома чашами і крилом
НЕРЖАВЕЮЩАЯ СТАЛЬ - МАТЕРІАЛ З ХАРАКТЕРОМ
Кухонні мийки FRANKE з нержавіючої сталі є вершиною досконалості. Їм не страшні соки овочів і фруктів, вони не бояться ударів і падіння посуду. На мийці можна різати і обробляти продукти.
Сталь марки AISI 304 -
( «Нержавіюча») - це сталь з низьким вмістом вуглецю. Сталь цієї марки використовується частіше, ніж всі інші марки, а її характеристики роблять цей матеріал універсальним у використанні. Тільки компанія FRANKE використовує тільки цю марку стали для виготовлення своєї продукції.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Страна производитель | Германия |
| Материал мойки | Нержавеющая сталь |
| Форма мойки | Круглая |
| Конструкция мойки | Полуторачашевая с крылом |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Толщина металла | 1 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 180 мм |
| Ширина мойки | 1000 мм |
| Длина мойки | 500 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 650 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Ширина чаши мойки | 340 мм |
| Длина чаши мойки | 400 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Хром |
| Тип встановлення мийки | Врезная |
- Цена: 1 ₴



