
Вбудована посудомийна машина Ventolux DW 4509 4M NA, шириною 45 см
- В наличии
- Код: 2059765953715
14 498,75 ₴
Посудомийка DW 4509 4M NA
Недорога посудомийка DW 4509 4M NA - це прекрасне рішення для швидкого очищення посуду, при цьому техніка надійна та має доступну ціну. Ця модель досить економічна, адже за класами енергозбереження картина наступна (енергоспоживання/сушка/мийка) - А+/А/А.
Посудомийна машина для кухні DW 4509 4M NA: потурбується про Ваш посуд
Модель DW 4509 4M NA оснащена всіма необхідними функціями для економічного та швидкого миття посуду. Господині однозначно оцінять такі функції, як відстрочка старту та половинне завантаження. Також однією з ключових особливостей посудомийної машинки DW 4509 4M NA є показник ширини в 45 см, що робить її прекрасним вибором для невеликих кухонь, людей, які не часто готують, та власників смарт-квартир.
Купити посудомийку DW 4509 4M NA від Вентолюкс варто, з огляду на наступні параметри:
- Компактні габарити - ширина всього лише 45 см.
- Доступно 4 програми (ECO, 90хв., Швидка, інтенсивна), а також 4 температурні режими.
- У комплекті йде 2 кошика для завантаження посуду.
- Управління розташоване на торці дверцят посудомийки, який стає видимим лише після відкриття самої дверцяти. Всі команди задаються за допомогою зручних кнопок, а вибрані параметри дублюються на індикаторах.
- Нагрівальний елемент розташований в нижній частині і прихований, що зводить до 0 ймовірність попадання в нього залишків їжі.
- По завершенню роботи техніка подає акустичний сигнал.
- Гарантія - 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип посудомоечной машины | Узкая |
| Максимальная загрузка | 9 компл |
| Класс мойки | A |
| Класс сушки | A |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип управления | Электронное |
| Уровень шума | 47 дБ |
| Количество программ мойки | 4 |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Вариант установки | Полновстраиваемая |
| Ширина посудомоечной машины | 45 см |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Индикация оставшегося времени | Нет |
| Отсрочка старта | Да |
| Половинная загрузка | Нет |
| Потребление воды | 9 л |
| Потребляемая мощность | 1930 Вт |
| Энергопотребление | 0.69 кВт*ч |
| Система сушки | конденсационная |
| Использование средств "3 в 1" | Да |
| Защита от протечек | Нет |
| Защита от детей | Да |
| Индикатор наличия соли | Да |
| Индикатор наличия ополаскивателя | Да |
| Корзина для столовых приборов | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Луч на полу | Нет |
| Программы мойки | |
| Стандартная программа | Да |
| Программа интенсивной мойки | Да |
| Программа быстрой мойки | Да |
| Программа экономичной мойки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 815 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Глубина | 548 мм |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 815 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 453 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 553 мм |
- Цена: 14 498,75 ₴









