
Купольна кухонна витяжка Ventolux MILANO 60 INOX (1000) PB, настінна декоративна нержавіюча сталь, 60 см
- Немає в наявності
- Код: 2059765951810
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Витяжка MILANO 60 INOX 1000 PB
Потужна камінна (купольна) витяжка MILANO 60 INOX 1000 PB відмінно підійде для середніх і великих кухонь в різних колірних рішеннях. Адже ця модель виконана з нержавіючої сталі, яка вважається одним з найбільш універсальних матеріалів дял кухні. Також в моделі MILANO 60 INOX 1000 PB кнопки управління розташовані спереду витяжки посередині, що робить доступ до них швидким і легким.
Витяжка купольна MILANO 60 INOX 1000 PB універсальне рішення для майже будь-якого кухонного інтер'єру!
Ключова особливість моделі MILANO 60 INOX 1000 PB - наявність потужного на 3 швидкостях і має продуктивність потужністю 1000 метрів кубічних. Це дозволяє ефективно очистити приміщення з площею 25-30 м2.
Завдяки виготовленню витяжки з якісної нержавіючої сталі та куполовидної форми, модель чудово підходить і для сучасних, і для класичних кухонних інтер’єрів.
Переваги купольної (камінної) витяжки MILANO 60 INOX 1000 PB від ТМ Ventolux:
- Стильна форма витяжки у вигляді «купола».
- Розповсюджена ширина 60 см.
- Модель виготовлена з якісної нержавіючої сталі в ідентичному кольорі, що дозволяє використовувати її в різних інтер'єрах кухні.
- Двигун на 3 швидкості та має максимальну продуктивність 1000 м3/год.
- Кнопкове управління зручне та легкодоступне, адже розташоване посередині передньої нижньої частини витяжки.
- Режим роботи найбільш ефективний на сьогодні – відвід забрудненого повітря на вулицю.
- Освітлення вбудовано в днище витяжки ближче до стіни – 2 галогенні лампи по 28 Вт.
- Вироблено в Китаї.
- Гарантія – 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 28 Вт |
| Таймер | Ні |
| Антизворотний клапан | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 590 мм |
| Максимальна висота | 970 мм |
| Глибина | 480 мм |
- Ціна: 1 ₴






