-10%Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78, білий
- В наличии 1 ед.
- Код: 143.0621.332
7 665 ₴
6 898,50 ₴
Кухонна мийка з інноваційного матеріалу - Тектонайт має неперевершені властивості, чудовий зовнішній вигляд та конкурентну ціну. Найкраща пропозиція на ринку в своєму ціновому сегменті.
- сучасний дизайн на досконала форма
- легка в монтажі завдяки системі кріплення Fast Fix
- гігієнічна та безпечна завдяки властивостям матеріалу
- вентиль ексцентрик та сифон у комплекті
Тектонайт® — це інноваційний запатентований FRANKE синтетичний матеріал. Забезпечує досконалі властивості мийки та сучасний вигляд. Матове покриття і унікальні металізовані кольори надають новим мийки FRANKE оригінальний дизайн, що досконало вписується в сучасні тренди кухонних аранжувань. FRANKE — виробник котрий розробив і запатентував матеріал нового покоління — Тектонайт®.
Базою для створення мийок з ТЕКТОНАЙТ є кварцовий матеріал дуже високої якості. Новітній матеріал PiMC забезпечує захисне покриття мийки, завдяки чому вона набуває свої унікальні властивості.
Мийки з ТЕКТОНАЙТ виробляють шляхом пресування під тиском 600 тонн і при температурі 160 ° C. Для збільшення еластичності і стійкості до пошкоджень, даний матеріал був посилений високоякісними поліестером. Перед початком пресування пристрій, який надає мийці форму, покривається пофарбованими мікрочастинками кварцу. Під час процесу формування мікрочастинки покривають поверхню мийки і потрапляють в її структуру, надаючи їй колір і збільшуючи при цьому її стійкість до подряпин.
|
Матеріал є стійким до впливу всіх чинників, що можуть виникнути в щоденному побуті на кухні. Тести довели, що мийка витримує падіння кухонних предметів під час повсякденного використання. |
Завдяки часточкам скла, котрі знаходяться в зовнішньому покритті мийки, перетворюють її у надміцну до подряпин та стирання. Нова формула Тектонайт® забезпечує збільшену стійкість до подряпин та стирання - значно вище результатів, підтверджених у випадках класичних продуктів виконаних з композиту що доступні на ринкув за весь час. |
Стійкість до ультрафіолетових променів Завдяки спеціальному покриттю мийка стійка до впливу ультрафіолетових променів, тому її можна монтувати біля вікна і вона ніколи не втратить свій оригінальний колір. |
Стійкість до утворення плям Тектонайт® не схильний до впливу барвників. Навіть після залишеного на добу на поверхні мийки барвника, не залишається жодних слідів. |
Стійкість до високих температур Деко, яке витягнуте з духовки має температуру близько 230 °С. Мийки з Tектонайт® стійкі до такого впливу, якщо цей вплив не є довготривалим. |
Делікатна на дотик поверхня Гладка поверхня мийки захищає її від забруднень, котрі можна змити струменем води. Мийки з Тектонайт® є винятково гігієнічними, легкими в догляді та чищенні. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Страна производитель | Словакия |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 200 мм |
| Ширина мойки | 780 мм |
| Длина мойки | 500 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 450 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Ширина чаши мойки | 350 мм |
| Длина чаши мойки | 432 мм |
| Комплектация | |
| Клапан-автомат | Да |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал мойки | Тектонайт |
- Цена: 6 898,50 ₴




Стійкість до ударів
Стійкість до подряпин та стирання
