Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип холодильника: | однокамерний |
| Загальний об'єм: | 94 |
| Корисний об'єм: | 93 |
| - морозильна камера: | 10 |
| - холодильна камера: | 83 |
| Система охолодження | статична заморозка |
| Дисплей | немає |
| Тип керування: | Механічне |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Маса заморожування, кг: | 2 кг/доб. |
| Споживання електроенергії: | 0,3 кВт / 24 год |
| Споживання електроенергії: | 109 кВт / рік |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Рівень шуму: | 42 дБ |
| Хладогент: | R600a |
| Зберігання температури при знеструмленні: | 10 год |
| Перенавішування дверей | |
| Особливості | скляні полички |
| Колір: | білий |
| Розміри (ШхГхВ), мм: | 472 х 450 х 850 мм |
| Вага без упаковки: | 20,3 кг |
| Розміри в упаковці (ШхГхВ), мм: | 510 х 460 х 875 мм |
| Вага в упаковці: | 22,2 кг |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантійний термін: | 12 місяців + 12 місяців |
| * Примітка |
* Примітка Виробник може вносити зміни в конструкцію, спрямовані на покращення характеристик, змінювати дизайн та комплектацію. Колір може незначно відрізнятися від зображення на фото.
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberty |
| Страна производитель | Китай |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Количество камер | 1 |
| Общий объем | 94 л |
| Объем морозильной камеры | 10 л |
| Тип управления | Механическое |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | статичное |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 1 |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Мощность замораживания | 2 кг/сутки |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Защита от детей | Нет |
| Встроенный телевизор | Нет |
| Генератор льда | Нет |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Винная камера | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Мини-бар | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Вес | 20.3 кг |
- Цена: 1 ₴



