Багатопотовка система охолодження Multi Air Flow
Multi Air Flow — система охолодження, завдяки якій завдячуючи багатоканальним потокам та примусовій циркуляції повітря відбувається рівномірний розподіл повітряних потоків всередині холодильної та морозильної камер.
Завдяки технології Multi Air Flow з легкістю досягається швидке зниження температури до оптимальної для зберігання ваших продуктів.
Технології Multi Air Flow сприяє стабільному підтриманню оптимального рівня вологості та температури, що позитивно відображається на зберіганні продуктів та тривалості їх зберігання
Функція швидкого охолодження Fast Cool
Спеціально розроблена функція для максимально швидкого охолодження продуктів для максимального збереження вітамінів та корисних речовин.
Перенавішувані дверцята
Два варіанти відкривання дверей позбавлять вас проблем розміщення холодильника на кухні і ви зможете вибрати оптимальний саме для вас.
Світлодіодна (LED) підсвітка
Екологічна приємна світлодіодна (LED) підсвітка споживає на 75% менше електроенергії порівняно із звичайними лампами та виділяє менше тепла. Крім того строк служби світлодіодних ламп набагато довший.
Низький рівень шуму
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberty |
| Страна производитель | Китай |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 323 л |
| Объем морозильной камеры | 76 л |
| Тип управления | Электронное |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперохлаждение | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Мощность замораживания | 4 кг/сутки |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Энергопотребление | 286 кВт/год |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Индикатор температуры | Да |
| Автономное сохранение холода | 15 час |
| Подача холодной воды | Нет |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Винная камера | Нет |
| Дисплей | Да |
| Мини-бар | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1880 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Вес | 67 кг |
- Цена: 1 ₴






