Багатопотовка система охолодження Multi Air Flow
Multi Air Flow — система охолодження, завдяки якій завдячуючи багатоканальним потокам та примусовій циркуляції повітря відбувається рівномірний розподіл повітряних потоків всередині холодильної та морозильної камер.
Завдяки технології Multi Air Flow з легкістю досягається швидке зниження температури до оптимальної для зберігання ваших продуктів.
Технології Multi Air Flow сприяє стабільному підтриманню оптимального рівня вологості та температури, що позитивно відображається на зберіганні продуктів та тривалості їх зберігання
Функція швидкого охолодження Fast Cool
Спеціально розроблена функція для максимально швидкого охолодження продуктів для максимального збереження вітамінів та корисних речовин.
Перенавішувані дверцята
Два варіанти відкривання дверей позбавлять вас проблем розміщення холодильника на кухні і ви зможете вибрати оптимальний саме для вас.
Світлодіодна (LED) підсвітка
Екологічна приємна світлодіодна (LED) підсвітка споживає на 75% менше електроенергії порівняно із звичайними лампами та виділяє менше тепла. Крім того строк служби світлодіодних ламп набагато довший.
Низький рівень шуму
| Тип холодильника: | Комбі |
| Загальний об'єм: | 360 л |
| Корисний об'єм: | |
| - морозильна камера: | 76 л |
| - холодильна камера: | 250 л |
| Система охолодження | No Frost |
| Дисплей | Сенсорний LED-дисплей |
| Тип керування: | Електронне |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Маса заморожування, кг: | 4 кг/доб. |
| Споживання електроенергії: | 0,65 кВт / 24 год |
| Споживання електроенергії: | 237 кВт / рік |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Рівень шуму: | 40 дБ |
| Хладогент: | R600a |
| Зберігання температури при знеструмленні: | 15 годин |
| Перенавішування дверей | |
| Особливості | |
| Колір: | бежевий |
| Розміри (ШхГхВ): | 595x630x2010 мм |
| Вага без упаковки: | 72 кг |
| Розміри в упаковці (ШхГхВ): | 657x688x2080 мм |
| Вага в упаковці: | 80 кг |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантійний термін: | 12 місяців + 12 місяців |
| * Примітка | Виробник може вносити зміни в конструкцію, спрямовані на покращення характеристик, змінювати дизайн та комплектацію. Колір може незначно відрізнятися від зображення на фото. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberty |
| Страна производитель | Китай |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 360 л |
| Объем морозильной камеры | 76 л |
| Тип управления | Электронное |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперохлаждение | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Зона свежести | Нет |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Мощность замораживания | 4 кг/сутки |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Энергопотребление | 237 кВт/год |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Индикатор температуры | Да |
| Автономное сохранение холода | 15 час |
| Встроенный телевизор | Нет |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Дисплей | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2010 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Вес | 72 кг |
- Цена: 1 ₴



