Холодильник Liberty HRF-345 NW
- Нет в наличии
- Код: 39758
1 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (96) 406-05-62
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Холодильник Liberty HRF-345 NWНет в наличии
1 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Загальний об'єм - 312 л
- Корисний об'єм:
- морозильна камера - 76 л
- холодильна камера - 210 л
- No Frost
- Колір: нержавійка
- Габарити (ВхШхГ): 60x60x186 см
- Тип холодильника:КомбіЗагальний об'єм: 312 лКорисний об'єм: - морозильна камера:76 л - холодильна камера:210 лСистема охолодженняNo FrostДисплейнемаєТип керування: МеханічнеКлас енергоспоживання: А+Кількість компресорів:1Маса заморожування, кг: 3,5 кг/доб.Споживання електроенергії: 0,745 кВт / 24 годСпоживання електроенергії: 272 кВт / рікКліматичний клас:N-TРівень шуму: 42 дБХладогент:R600aЗберігання температури при знеструмленні: 13,5 годинПеренавішування дверейтакОсобливості Колір: нержавіюча стальРозміри (ШхГхВ), мм: 600x600x1858 ммВага без упаковки: 58 кгРозміри в упаковці (ШхГхВ), мм: 650x635x1939 ммВага в упаковці: 63 кгКраїна-виробник: КитайГарантійний термін: 12 місяців + 12 місяців * Примітка* Примітка Виробник може вносити зміни в конструкцію, спрямовані на покращення характеристик, змінювати дизайн та комплектацію. Колір може незначно відрізнятися від зображення на фото.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberty |
| Страна производитель | Китай |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 312 л |
| Объем морозильной камеры | 76 л |
| Тип управления | Механическое |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Мощность замораживания | 3.5 кг/сутки |
| Защита от детей | Нет |
| Встроенный телевизор | Нет |
| Генератор льда | Нет |
| Подача холодной воды | Нет |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Винная камера | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Мини-бар | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1858 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Вес | 58 кг |
- Цена: 1 ₴

