влевовправо
-20%Потужна кухонна витяжка Ventolux ITALIA 60 BG (1200) TRC, чорна Т-подібна витяжка на кухню, з пультом ДУ, 60 см
- В наявності
- Код: 2059765952220
9 157,50 ₴
7 326 ₴
+380 (96) 406-05-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка ITALIA 60 BG (1200) TRC
Найбільш універсальними можна сміливо назвати витяжки з розділу Т-подібні, адже вони відмінно вписуються і в класичні, і в сучасні інтер'єри кухонь. Саме такою є і витяжка ITALIA 60 BG (1200) TRC, яка відрізняється візуальної привабливістю, функціональністю і високою потужністю.
Витяжка т-подібна ITALIA 60 BG (1200) TRC: надійний і потужний кухонний очисник повітря спеціально для твоєї кухні!
Цю модель умовно можна розділити на 2 частини. Першу становить великий подвійний короб з нержавіючої сталі, під яким розміщений двигун. Друга - плоска панель, торець якої декорований чорним склом і сенсорним управлінням. Нижня частина витяжки традиційно обладнана жировими фільтрами та сучасним освітленням.
Переваги витяжки кухонної ITALIA 60 BG (1200) TRC:
- Універсальний дизайн, поєднання нерж. сталі та чорного скла, який підходить для сучасних/класичних кухонь.
- Ширина техніки 60 сантиметрів.
- Двигун здатний працювати на 3 режимах, максимальна продуктивністю 1200 м.куб. За рахунок цього витяжка підійде для приміщень навіть на 40 м.кв.
- Освітлення розміщено знизу витяжки, ближче до її переднього краю. Лампи LED, 2 штуки по 1 Вт. За рахунок цього освітлення робочої зони стає яскравішим.
- Управління - сенсорне. Кнопки з'являються після натискання з затримкою 3 секунди на великий екранчик. Використовуючи сенсорні кнопки Ви підберете потрібну швидкість, вимкнете/ввімкнете світло, саму витяжку і запрограмуєте функцію таймер. Також все це можна зробити з пульта дистанційного керування, який також йде в комплекті.
- Комплект поставки: витяжка, 2 короба, 2 жирових фільтри, зворотний клапан, пульт, кріплення, гарантія та інструкція.
- Гарантійне обслуговування здійснюється протягом 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 1200 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Ширина | 596 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 1 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Ні |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 550 мм |
| Максимальна висота | 1030 мм |
| Глибина | 508 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиповоротний клапан | Так |
- Ціна: 7 326 ₴





