Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прямокутна мийка для кухні під стільницю Fabiano Quadro 45x40 з граніту з однією чашею без крила.
Виріб на 80% складається з натурального граніту. Гранітні мийки відрізняються високою міцністю і стійкістю до механічних і хімічних впливів. Крім того, такі кухонні мийки мають привабливий дизайн і приємні на дотик.
Завдяки компактним розмірам і універсальної установки, мийка FabianoQuadro 45х40 підійде до будь-якої кухні. Незважаючи на невеликі габарити, мийка досить зручна в експлуатації. На відміну від металевої мийки, гранітна не така гучна, звук від зіткнення води з виробом тут більш приглушений.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fabiano |
| Страна производитель | Турция |
| Материал мойки | Гранит |
| Форма мойки | Квадратная |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Отверстие под смеситель | Нет |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 203 мм |
| Ширина мойки | 457 мм |
| Длина мойки | 406 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 450 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Ширина чаши мойки | 417 мм |
| Длина чаши мойки | 363 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип установки мойки | Під стільницю |
- Цена: 1 ₴



