Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити електродуховку в стилі модерн, але з класичним типом управління, серії BARCELONA 6 MT (BK) 76L - прекрасний вибір для тих, хто шукає об'ємну техніку та не дорого. Корисний об'єм внутрішньої камери цієї моделі становить 76 літрів. А це означає, що одночасно можна готувати навіть 2 великі страви.
Купити вбудовану духовку BARCELONA 6 MT (BK) 76L варто через її прекрасних параметрів:
- Ширина фасадної частини - 60 см.
- Передня частина виконана з чорного скла воно красиве талегко комбінується з іншою побутовою технікою такого ж забарвлення.
- Духовка оснащена 6 виділеними програмами, які є найбільш затребуваними.
- Клас споживання енергії - А.
- Обсяг камери - 76 літрів.
- Простоту догляду за камерою забезпечує емаль легкого очищення, якою покрита вся внутрішня частина.
- Управління духовкою виконується ергономічними круглими ручками механічного типу.
- По закінченню обраного часу духовка BARCELONA 76L TC BK відключається самостійно, подаючи звуковий сигнал.
- Хромовані тримачі легко демонтуються для очистки духовки. Також на них міцно тримається деко, а при необхідності його можна наполовину дістати з духовки і за рахунок бічних власників воно не впаде.
- Гарантія - 36 місяців.
Ви без особливих зусиль підберете варильну поверхню і кухонну витяжку, які підходять за габаритами і дизайну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VENTOLUX |
| Страна производитель | Китай |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Объем духового шкафа | 76 л |
| Количество режимов приготовления | 6 |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Вариант установки | Независимый |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Элементы управления | Поворотные |
| Состояние | Новое |
| Материал фасада | Стекло |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Нет |
| Часы | Нет |
| Охлаждение дверцы духовки | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Высота | 590 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 600 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 600 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 560 мм |
- Цена: 1 ₴








