- Збільшений обсяг 70 літрів
- Емаль легкого очищення EASY CLEAN
- 3 нагрівальних елемента
- 5 рівнів приготування
- multi-8 функцій нагріву
- Конвектор камери приготування
- Механічний таймер на 120 хвилин:
Ручний режим / Будильник / Відключення нагрівання
- Підсвічування камери
- Хромовані бічні напрямні
- Потужність (макс.) 3000 Вт.
- Мережевий кабель з вилкою VDE
- Діапазон температур 50 – 250 С
- Енергетична ефективність А
Безпека
- Холодні дверцята з доп. обдувом
- 2-х шарове скління дверцята
- Тангенціальна система вентиляції
- Знімна розбірна дверцята
Аксесуари
- 1 решітка гриль
- 1 деко глибиною 50 мм.
- Камінь для піци – доп. опція
Функції нагріву
1 - Підсвічування камери
2 - Розморожування
3 - Верхній максі гриль з конвектором
4 - Верхній максі гриль
5 - Верхній гриль
6 - Традиційне жар з конвектором
7 - Традиційне жар
8 - Нижній жар
Ви без особливих зусиль підберете варильну поверхню і кухонну витяжку, які підходять за габаритами і дизайну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fabiano |
| Страна производитель | Турция |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Объем духового шкафа | 70 л |
| Количество режимов приготовления | 8 |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Вариант установки | Независимый |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Элементы управления | Поворотные |
| Состояние | Новое |
| Материал фасада | Стекло |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Нет |
| Часы | Нет |
| Охлаждение дверцы духовки | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Высота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 590 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 565 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 550 мм |
- Цена: 1 ₴



