Зовнішній вигляд FBDW 6410:
- Вбудована посудомийна машина
- Ширина 45 см
- Панель управління у верхній частині дверцята
- Окрема кнопка для кожної функції
- Електронний LED дисплей
- Зовнішня обшивка: сірий металік
Характеристика FBDW 6410:
- Клас енергетичної ефективності: А ++
- Клас миття: А
- Клас сушки: А
- Споживання води за цикл мийки: 9 л.
- Рівень акустичного тиску: 47 дБ (А)
- Прихований / Захищений нагрівальний елемент
- Місткість: 10 комплектів посуду
- 3 знімні кошики
- Кошик для дрібних столових приладів і горняток
- Індикатор рівня ополіскувача
- Індикатор відсутності солі
- 3 незалежні розпилювача
- Можливість використання таблеток All in One
- Регулювання середній кошика по висоті
- Захист від протікання AquaStop
- Антибактеріальна обробка внутрішньої камери
Додаткові функції:
- ½ - Половина завантаження
- Відстрочка старту: 1 - 24 години
- EXTRA сушка
Програми миття:
- Інтенсивна: 60 С °
(Програма мийки з попередніми
замочуванням для великої і сильно
забрудненої посуду)
- Щоденна: 55 С °
(Для повсякденного миття змішаного
типу посуду середньої забрудненості)
- ECO програма: 45 С °
(Тривалість циклу цієї
програми трохи більше, проте,
споживання електроенергії та води
мінімально, а результат той самий, як
при щоденній програмі)
- Бережная програма для скла: 40 С °
(Делікатна та дбайлива мийка
скляного посуду і кришталю)
- Програма 90 хвилин: 65 С °
(Для слабо забрудненого посуду, що не
що вимагає ретельного миття)
- Прискорена програма 30 хвилин: 45 С °
(Програма експрес мийки для слабо
забрудненого посуду)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fabiano |
| Страна производитель | Турция |
| Тип посудомоечной машины | Узкая |
| Максимальная загрузка | 10 компл |
| Класс мойки | A |
| Класс сушки | A |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Тип управления | Электронное |
| Количество программ мойки | 6 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Вариант установки | Полновстраиваемая |
| Ширина посудомоечной машины | 45 см |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Отсрочка старта | Да |
| Максимальное время отсрочки старта | 24 час |
| Половинная загрузка | Да |
| Система сушки | конденсационная |
| Использование средств "3 в 1" | Да |
| Защита от протечек | Да |
| Тип защиты от протечек | полная |
| Защита от детей | Да |
| Индикатор наличия соли | Да |
| Индикатор наличия ополаскивателя | Да |
| Корзина для столовых приборов | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Луч на полу | Нет |
| Программы мойки | |
| Стандартная программа | Да |
| Программа интенсивной мойки | Да |
| Программа быстрой мойки | Да |
| Программа деликатной мойки | Да |
| Программа экономичной мойки | Да |
| Предварительное замачивание | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 815 мм |
| Ширина | 449 мм |
| Глубина | 553 мм |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 820 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 450 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 580 мм |
- Цена: 1 ₴









