влевовправо
-10%Кухонна мийка Franke Logica Line LLX 611-79, полірована, чаша зліва (101.0381.808)
- В наличии 1 ед.
- Код: 101.0381.808
7 093 ₴
6 383,70 ₴
+380 (96) 406-05-62
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ - МАТЕРІАЛ З ХАРАКТЕРОМ
Кухонні мийки FRANKE з нержавіючої сталі є вершиною досконалості. Їм не страшні соки овочів і фруктів, вони не бояться ударів і падіння посуду. На мийці можна різати і обробляти продукти.
Сталь марки AISI 304 - ( «Нержавіюча») - це сталь з низьким вмістом вуглецю. Сталь цієї марки використовується частіше, ніж всі інші марки, а її характеристики роблять цей матеріал універсальним у використанні. Тільки компанія FRANKE використовує тільки цю марку стали для виготовлення своєї продукції.
| Модельний ряд | Logica Line |
|---|---|
| Матеріал | нерж. сталь AISI 304 |
| Товщина сталі, мм | ≈ 0,8 |
| Вид | 1 чаша + крило |
| Тип монтажу | врізний (накладний) |
| Підключення пмм | Так |
| Монтаж дозатора | Так |
| Кількість чаш | 1 |
| Мін. ширина шафи, мм | 450 |
| Розмір осн. чаші, мм | 340 х 400, глубина 195 |
| Комплектація | вентиль 3½, перелив, кріплення, сифон, ущільнювальна стрічка |
| Гарантія | 10 років |
| Країна виробництва | Італія |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мойки | Нержавеющая сталь |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Расположение крыла | Справа |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Толщина металла | 0.8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности | Полированная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 195 мм |
| Ширина мойки | 790 мм |
| Длина мойки | 500 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 450 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Ширина чаши мойки | 340 мм |
| Длина чаши мойки | 400 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Хром |
- Цена: 6 383,70 ₴


