-20%Витяжка для кухні декоративна Т-подібна Ventolux FERRARA 60 INOX (700) PB, нержавіюча сталь шириною 60 см
- В наявності 1 од.
- Код: 2059765959212
5 873,75 ₴
4 699 ₴
Витяжка FERRARA 60 INOX (700) PB
Класична витяжка т-подібної форми FERRARA 60 INOX (700) PB - чудовий вибір, як для сучасних кухонь, так і для класичних з розміром до 15-20 м2. Основна відмінність цієї моделі від інших кухонних витяжок такого типу - декорована передня частина прозорим склом, що значно підвищує привабливість витяжки.
Кухонна витяжка FERRARA 60 INOX (700) PB: строгий дизайн, достатня продуктивність та доступна вартість!
Модель FERRARA 60 INOX (700) PB має продуктивність двигуна 700 м3/год, при цьому може працювати як в режимі відводу, так і в режимі рециркуляції, що не властиво для більшості потужних кухонних витяжок.
Ключовою особливістю витяжки на кухню FERRARA 60 INOX (700) PB є декорування передньої частини прозорим склом. Це не тільки красиво виглядає, але і допомагає охоплювати більше частинок жиру, які з'являються в повітрі під час приготування їжі.
Особливості витяжки на кухню FERRARA 60 INOX (700) PB від ТМ Вентолюкс:
- Універсальний зовнішній вигляд за рахунок поєднання нержавіючої сталі та прозорого скла.
- Висока продуктивність, що дозволяє очищати навіть кухні з площею 15-20 м2.
- Надійне кнопкове управління, розташоване на передній панелі під скляним козирком.
- Ви легко підберете схожу по ширині (60 см) іншу побут. техніку - варильну поверхню, духовку, мікрохвильову піч, міні-піч та посудомийку.
- У нижній частині витяжці встановлено 1,5-ватні лампи LED.
- Тривале гарантійне обслуговування - 3 роки.
У комплекті з витяжкою кухонної FERRARA 60 INOX (700) PB поставляється зворотний клапан, фільтр для уловлювання жиру, 2 короби з нерж. сталі, монтажне пристосування та гарантійний талон.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 500 мм |
| Мінімальна висота | 450 мм |
| Основні | |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Виробник | VENTOLUX |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип витяжки | Настінна |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Елементи управління | Кнопкові |
- Ціна: 4 699 ₴






