Телескопічні витяжки на сьогоднішній день по праву носять звання найстильніших і неповторніших за дизайном. Простий, непомітний вид панелі поєднується як із класичною кухнею, так і з меблями в сучасній інтерпретації.
Телескопічна кухонна витяжка Minola базової комплектації оснащена одним двигуном. Витяжка характеризується типом монтажу, що вбудовується, основна частина конструкції ховається, а висувна панель доступна для використання цілодобово. Корпус виготовлений з металу, він простий у догляді та має антикорозійні властивості. Максимальна продуктивність дозволить ефективно впоратися із завданням щодо очищення повітря на Вашій кухні.
Ця витяжка може працювати у двох режимах:
1) Режим відведення повітря.
2) Режим рециркуляції.
Можливість установки вугільного фільтра в режимі рециркуляції стане відмінним рішенням, що дозволить підвищити ефективність очищення повітря і позбутися небажаних запахів!
Алюмінієвий фільтр
Тришаровий алюмінієвий жировий фільтр забезпечує надійний захист двигуна та інших деталей від жиру і випарів, тим самим продовживши термін служби приладу.
Очищення алюмінієвого фільтра слід проводити кожні 2-3 місяці вручну в мильному розчині або в посудомийній машині.
Управління та рівень шуму
Механічне управління дозволить з легкістю включати або вимикати витяжку, вибирати необхідну швидкість і керувати освітленням. Низький рівень шуму зробить роботу з даною витяжкою по-справжньому комфортною та приємною.
Освітлення
На корпусі витяжки розташовані дві світлодіодні лампи, які створюють комфортні умови на кухні та забезпечують додаткове джерело освітлення Вашої кухні.
Лампи відрізняються екологічністю, стабільним світінням та довговічністю. Потужність однієї лампи LED становить 1 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Туреччина |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Ширина | 595 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 500 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Кнопкове |
| Тип витяжки | Телескопічна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Антизворотний клапан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 176 мм |
| Глибина | 280 мм |
- Ціна: 1 ₴










