
Витяжка кухонна вбудована телескопічна Minola MTL 6212 GR 700 LED, нержавіюча сталь
- Немає в наявності
- Код: 241917
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Основні характеристики
Декоративна кухонна витяжка Minola MTL 6212 GR 700 LED оснащена одним двигуном потужністю 100 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря становить 700 м3/год, що дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
Дизайн витяжки
Телескопічні витяжки виглядають дуже стильно і неповторно. Простий, непомітний вигляд панелі поєднується як із класичною кухнею, так і з меблями в сучасній інтерпретації. Телескопічна кухонна витяжка Minola MTL 6212 GR 700 LED базової комплектації характеризується вбудованим типом монтажу, коли основна частина конструкції ховається, а управління відбувається за допомогою висувної панелі. Корпус виготовлений з металу, він простий у догляді та має антикорозійні властивості. Максимальна продуктивність дозволить ефективно впоратися із завданням щодо очищення повітря на вашій кухні.
Освітлення
На корпусі витяжки розташовані дві LED-лампи потужністю 1 Вт кожна, які створюють комфортні умови, забезпечуючи додаткове освітлення вашої варильної поверхні. LED-освітлення відрізняється екологічністю, стабільним світловим потоком та довговічністю.
Алюмінієвий фільтр
Тришаровий алюмінієвий жировий фільтр забезпечує надійний захист двигуна та інших деталей від потрапляння жиру та випарів, тим самим продовжуючи термін служби пристрою.
Очищення алюмінієвого фільтра слід проводити кожні 2-3 місяці вручну в мильному розчині або в посудомийній машині.
Керування та рівень шуму
Механічне керування дозволить з легкістю вмикати або вимикати витяжку, обирати необхідну швидкість відведення повітря та керувати освітленням. Низький рівень шуму зробить роботу з даною витяжкою по-справжньому комфортною та приємною.
Витяжка може працювати у двох режимах
- Режим відведення повітря
- Режим рециркуляції*
Швидкості роботи пристрою
Витяжка Minola MTL 6212 GR 700 LED має 2 швидкості роботи, вибір яких впливає на продуктивність роботи пристрою.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 280 мм |
| Мінімальна висота | 136 мм |
| Максимальна висота | 176 мм |
| Основні | |
| Виробник | Minola |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 595 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина ніші для вбудовування | 500 мм |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
- Ціна: 1 ₴










