
Плитка настільна Sencor електрична, комфорок - 1 на 1.5кВт, керування - мех., білий, SCP1503WH-EUE4
- Немає в наявності
- Код: SCP1503WH-EUE4
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 406-05-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Ідеально підходить для студентських гуртожитків, котеджів або кемпінгу Конфорка діаметром 18 см Регулятор температури для встановлення бажаної температури Світловий індикатор Захист від перегріву Протиковзкі ніжки Компактні розміри Проста експлуатація та очищення Дуже портативний Довжина шнура живлення: 0,8 м Розміри (ширина x глибина x висота): 247 x 283 x 81 мм Вага: 2,3 кг Максимальна споживана потужність: 1500 ВтВид | настільна плита |
| Тип | електрична |
| Управління | механічне |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | білий |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 8.1 см |
| Ширина | 24.7 см |
| Глибина | 28.3 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
- Ціна: 1 ₴

