влевовправо

Кухонна витяжка Ventolux CILINDRO 35 BK (1200) TRC MM, чорна циліндрична пристінна потужна декоративна витяжка на кухню
- Немає в наявності
- Код: 2059765968733
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 406-05-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип монтажу - Пристінна
Тип - острівні
Ширина, см - 35
Колір - чорний
Діаметр повітропроводу, мм - 150
Матеріал - емальована сталь
Двигун, шт - 1
Потужність мотора, Вт - 75
К-сть швидкостей - 3
Керування - сенсор на склі + ПУЛЬТ ДУ
Режими роботи - відведення
Освітлення - 2Х1,25Вт LED
Фільтр - алюмінієвий
Наявність таймера - немає
Наявність короба - 1 шт., чорний
У комплекті - зворотній клапан
Живлення, В - 220
Особливості - двигун MAGIC MOTOR, кругла форма
Вага, кг - 13
Вага в упаковці, кг - 14,5
Розміри упаковки (В*Ш*Г), мм - 735*525*410
Гарантія - 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 1200 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Ширина | 350 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антизворотний клапан | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 930 мм |
| Максимальна висота | 930 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиповоротний клапан | Так |
- Ціна: 1 ₴





