влевовправо
-5%Духова шафа електрична PERFELLI PRIME 6M8 NERO, чорна вбудована духовка на кухню, 8 програм, 68 літрів
- Готово до відправки
- Код: 243209
9 680 ₴
9 196 ₴
+380 (96) 406-05-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Тип духової шафи - Електричний
- Тип монтажу - Повновбудований
- Колір - Чорний
- Об’єм, л - 68
- Матеріал - Фарбований метал
- Дисплей - Ні
- Кількість програм - 8
- Тип грилю - Електричний
- Система очищення - Традиційна
- Кількість рівнів напрямних - 5
- Кількість скла дверцят, шт - 2
- Потужність грилю, Вт - 2450
- Тип управління - Механічне/Поворотні перемикачі
- Таймер - Так
- Потужність підключення, Вт - 2509
- Гриль - Так
- Підсвічування внутрішньої камери - Так
- Тип таймеру - Механічний
- Матеріал панелі управління - Фарбований метал
- Покриття внутрішньої камери - Антипригарна емаль легкого очищення Semplice
- Мінімальна температура приготування, ºC - 50
- Максимальна температура приготування, ºC - 250
- Конвекція - Так
- Клас енергоефективності - A
- Матеріал дверцят духовки - Загартоване скло від німецького бренду SCHOTT®
Режими приготування
- Верхній нагрів + нижній нагрів
- Верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор
- Гриль
- Гриль + вентилятор
- Малий гриль + вентилятор
- Нижній нагрів
- Підсвічування внутрішньої камери
- Розморожування
Функції
- Знімне скло
- Конвекція
- Підсвічування внутрішньої камери
- Таймер з відключенням духовки та відкладеним стартом
- Тангенціальне охолодження
Комплектація
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Енергокарта
- Мікрофіша
- Монтажний комплект
- Шнур з вилкою
Розміри:
- Габарити без упаковки (ШxВxГ), cм - 59.5х59.5х54.7
- Габарити в упаковці (ШxВxГ), cм - 65х66х67
- Ширина, мм - 600
24 міс офіційної гарантії від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 68 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 547 мм |
- Ціна: 9 196 ₴




